Jacek Tarasiuk
Prezes
Zrealizowane projekty
Ulamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo
x

Zespół

Zarząd

Jacek Tarasiuk
Prezes
Jan Czajkowski
Wiceprezes
Rzeczoznawca ds. Sanitarnohigienicznych
Rzeczoznawca ds. BHP
Robert Trocewicz
Członek Zarządu

 

Dział spraw formalno-administracyjnych

Monika Rybka
Kierownik działu ds. prawno-administracyjnych
Zuzanna Zielińska
Specjalista ds. Administracji
Anna Smółko
Kierownik Biura

Dział księgowości

Marianna Nowak
Główna księgowa
Olgierd Nowak
Księgowy
Piotr Nowak
Księgowy

Pracownia instalacji cieplno-wentylacyjnych

Piotr Chołody
Starszy Projektant
Dorota Dornowska
Starszy Projektant
Iga Holz
Projektant
Tomasz Jeziorski
Starszy Projektant
Magdalena Konarzewska
Starszy Projektant
Karolina Kosiba
Asystent Projektanta
Agnieszka Koska
Projektant
Anna Lipska
Starszy Projektant
Izabela Moskal
Starszy Projektant
Kinga Nawrocka
Starszy Projektant
Bartłomiej Przysiecki
Asystent Projektanta
Artur Ryszewski
Projektant
Aleksandra Sawicka
Asystent Projektanta
Paweł Skomorucha
Starszy Projektant
Izabela Stompor
Asystent Projektanta
Jacek Surga
Projektant
Robert Taperek
Projektant
Robert Trocewicz
Starszy Projektant Szef pracowni
Rafał Wasążnik
Projektant
Dominika Wszyndybył
Projektant
Piotr Żebrowski
Asystent Projektanta

Pracownia instalacji wodno-kanalizacyjnych i przeciwpożarowych

Elżbieta Cendrowska
Projektant
Jakub Kałan
Starszy Projektant
Ewelina Kowalczyk
Starszy Projektant
Michał Kubiak
Projektant
Grażyna Majkowska
Starszy Projektant
Jacek Markiewicz
Starszy Projektant
Bartosz Romaniuk
Asystent Projektanta
Jan Rybka
Asystent Projektanta
Magdalena Szostek
Asystent Projektanta
Sławomir Zimakowski
Starszy Projektant Szef pracowni

Pracownia instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Krystian Czajkowski
Projektant
Mateusz Danielak
Asystent Projektanta
Mateusz Jechna
Asystent Projektanta
Grzegorz Kisieliński
Projektant
Damian Kluska
Asystent Projektanta
Mariusz Krupczyński
Starszy Projektant
Mateusz Kulawik
Starszy Projektant
Arkadiusz Lach
Projektant
Pavel Melnikau
Projektant
Łukasz Pęczek
Starszy Projektant
Marta Świnarska
Asystent Projektanta
Oliwia Warchoł
Asystent Projektanta

Oddział Kraków

Norbert Adamiec
Szef oddziału, Projektant instalacji wod-kan i ppoż.
Patrycja Derylak
Projektant instalacji cieplno-wentylacyjnych
Karolina Dul
Starszy projektant instalacji cieplno-wentylacyjnych
Wojciech Guzik
Asystent Projektanta instalacji cieplno-wentylacyjnych
Rafał Janawa
Projektant instalacji wod-kan i ppoż.
Michał Janiszek
Asystent projektanta instalacji wod-kan i ppoż.
Rafał Kaczmarczyk
Asystent Projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Zuzanna Korona
Projektant instalacji wod-kan i ppoż.
Konrad Matysiak
Asystent projektanta instalacji cieplno-wentylacyjnych
Artur Mąka
Projektant instalacji wod-kan i ppoż.
Marcin Moździerz
Starszy Projektant instalacji wod-kan i ppoż.
Katarzyna Pujanek
Asystent Projektanta instalacji wod-kan i ppoż.
Piotr Rudek
Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych
Marcin Skupień
Asystent projektanta instalacji cieplno-wentylacyjnych
Joanna Szebla
Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych
Emil Ślęczka
Starszy Projektant instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Michał Ziaja
Asystent projektanta instalacji wod-kan i ppoż.

Oddział Gdańsk

Piotr Bachman
Starszy Projektant instalacji elektrycznych